Kharon Stavros

Przywódca wampirów i ordynator szpitala w Herkalionie

Description:

Jedna z najważniejszych figur w Herkalionie. Relacje Panteonu z Konwenantem Kharon’a dynamicznie się zmieniają. Wpierw nieumarli schwytali Stworzonych kiedy ci wtargnęli na ich Domenę – klinikę. W ten pomiędzy wampirami i Prometejczykami zawiązała się umowa której skutkiem miało być połączenie sił przeciwko czarownikom z tutejszego polis.
W wyniku rajdu przeciwko Wolotwórcom Stworzeni zdradzili ostatecznie wampiry i Syzyfa co doprowadziło do znalezienia sobie nowego i potężnego wroga w mieście.

Przez wiele tygodni Ciżba planowała jak zgładzić nieumarłego, i podczas obserwacji swego celu bohaterowie byli światkami wypaczenia rytuału Kreacji. Krwiopijca stworzył parę Prometejczyków według swojego gustu. Resztka Panteonu jednak była zdolna do uwolnienia swych braci by ci nie stali się marionetkami Kharon’a.

Przegrupowani Stworzeni postanowili w końcu wykonać kolejny krok w kierunku zgładzenia nieśmiertelnego potwora. Z chytrym planem Prometejczycy dostali się do kliniki nieumarłych by odnaleźć ich Leżę.
Ciżba nie mogła znaleźć jednak Schronienia Duszożerców, aczkolwiek znaleźli trop gdzie podążać dalej.

Następnym działaniem Stworzonych był zaplanowany atak na willę głowy Konwenantu Tremere. Pod osłoną nocy bohaterowie wdarli się do środka lecz przez niezręczność Szabry plan spalił na panewce i drużyna musiała improwizować.
Doszło do starć pomiędzy ghulami-ludzkimi sługami krwiopijców oraz kilku samych Tremere.
Po pierwszej bitwie były straty tylko po stronie obrońców lecz Ciżba także odniosła rany, zwłaszcza nowe i niedoświadczone Humunkulusy.
Podczas przygotowań do ataku na kolejną falę wrogów, bohaterowie zostali oszczeni magią krwi Księcia wampirów. Powstające z objęć śmierci Zombie oraz jeszcze większa liczba ghuli czy nieumarłych oraz postać samego Kharon’a okazała się zbyt dużą przewagą by bohaterowie mogli by wygrać, wiec zaczęli ratować się ucieczką.
Hija przeprowadzając Ciżbę przez las poprzysięgła że kiedy stanie się silniejsza wróci i zniszczy zło które ją pokonało.

Bio:

Kharon Stavros

Boskie Dramaty Tanatos Tanatos